на головну сторінку

Голос народу - це сервіс, який допоможе вам знайти найкоротшу дорогу до представника влади, відповідального за вирішення проблем або розгляд пропозицій, озвучених вами. За основу ми взяли можливість отримання зворотного зв'язку від відвідувачів нашого сервісу, які зможуть голосувати за вашу пропозицію або пропонувати до розгляду альтернативні варіанти. Ми постаралися зробити так, щоб вашу пропозиція ви змогли подати швидко, з мінімальними зусиллями, а відвідувачі сервісу змогли так само легко і швидко проголосувати за вподобані пропозиції.
Мета Голосу Народу - ефективна комунікація між владою і громадянами.
В якості пропозиції ви можете опублікувати ідею, що стосується роботи того чи іншого відомства будь-якого рівня. Вам не подобається, як у вашому дворі працюю комунальні служби або ви невдоволені роботою системи освіти? Запропонуйте на нашому сервісі змінити такий стан речей. Ми не допускаємо до публікації тільки ті пропозиції, які стосуються внесення змін до Конституції України, і ті пропозиції, які ніяк не стосуються влади будь-якого рівня в Україні.
Ви хочете бути почутими? Ми пропонуємо три простих кроки: діліться ідеями, приймайте рішення, висловлюйте свою думку.

Діліться ідеями

Вас не влаштовує робота представників влади? Ви не знаєте куди звернуться з пропозицією щодо покращення вашого життя та життя ваших співвітчизників? Поділіться своєю ідеєю на новому сервісі Голос Народу, і ви зможете знайти однодумців. Всі ваші пропозиції, за умови дотримання Правил, будуть брати участь у голосуванні та обговоренні незалежно від масштабу ідеї - будь то пропозиція про роботу міністерства в цілому або пропозиції главі сільської ради. Будь-яке з них зможе отримати заслужену увагу.

Приймайте рішення

Тільки ви зможете прийняти рішення про те, що буде з вашою пропозицією. По всіх пропозиціях, які набрали достатню кількість позитивних голосів, консультанти Голосу  Народу зможуть допомогти вам скласти грамотне і обґрунтоване офіційне звернення до відповідної владної структури. Саме так, спільними зусиллями, ми зможемо спробувати зробити нашу країну кращою.

Висловлюйте свою думку

Для консультацій ми залучаємо кращих фахівців у своїй галузі. Якщо ваша пропозиція набере достатньо позитивних голосів, ми надамо консультаційну підтримку абсолютно безкоштовно. З нашою допомогою ви зможете офіційно звернутися до представника державного органу, відповідного вашій пропозиції, грамотно і обґрунтовано скласти таке звернення. Крім того, ми допоможемо вам відслідковувати строки прийняття рішень на ваше звернення саме так, як це приписано Законом.

Всі відвідувачі сервісу зможуть стежити за ходом розгляду пропозиції представниками влади - кожна стадія такого розгляду буде вказана на сторінці з відповідною пропозицією.