на головну сторінку

Мою пропозицію було прийнято на голосування. Чи можна відправити звернення до представника влади від вашого сервісу?

Ні, сервіс «Голос Народу» не є правозахисною організацією, крім того, ніхто з представників сервісу не надає повноцінної юридичної консультації. Ми лише намагаємося зробити комунікацію між владою і народом набагато простішою. Консультації, які можуть давати особи, спеціально залучені сервісом, носять рекомендаційний і приватний характер та грунтуються на ретельному вивченні чинного законодавства України.

При спілкуванні з представником влади про рішення моєї проблеми, описаної в пропозиції, чи можу я посилатися на ваш сервіс і на те, що пропозиція набрала найбільшу кількість голосів «за».

Так, звичайно. Ви можете посилатися на ці дані, як на дані з будь-якого іншого відкритого джерела. Тільки пам'ятайте, що ці дані не мають юридичної сили і фактично не можуть вплинути на хід прийняття рішення по вашій проблемі. Ми сподіваємося, що в міру зростання авторитетності нашого проекту, ці дані будуть набувати більшої ваги у представників влади.

Ви надаєте безкоштовну консультативну підтримку тільки тим користувачам, чиї пропозиції були прийняті шляхом голосування? Моя пропозиція не була прийнята, ви можете проконсультувати мене на платній основі?

Так, безкоштовна консультація передбачена тільки для прийнятих пропозицій. На жаль, ми не можемо давати такі консультації всім бажаючим.

Консультаційних послуг на платній основі ми не надаємо, так як наш сервіс не є аналогом спеціалізованих юридичних або правозахисних установ.

Моя пропозиція прийнято, але я не хочу звертатися до державної установи або так не можна?

Звичайно ж, можна. Звертатися чи не звертатися до державного органу - це залежить тільки від вашого бажання. Закон надає вам таке право, наш сервіс допоможе вам це зробити правильно, але користуватися вам своїм правом чи ні - рішення за вами.

Моя пропозиція прийнято, але я сумніваюся, чи варто писати звернення. Чи можу я звернутися до державної установи анонімно?

Стаття 8 Закону України «Про звернення громадян» свідчить, що «Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає».